45583503 PET/CT | vēža diagnostika - Otrais viedoklis

+371 27-078-822|| |

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM

PIEPRASĪT

OTRO VIEDOKLI

Saņemiet otro viedokli jūsu PET/CT izmeklējumam online. Klīnikas vadošais radiologs interpretēs jūsu izmeklējuma rezultātus un sniegs detalizētu, neatkarīgu PET/CT slēdzienu.

CENA: 150 EUR

PET/CT otrā viedokļa nozīme vēža ārstēšanā
Otrais viedoklis var statistiski būtiski uzlabot diagnostikas precizitāti. Jūsu ārsts, nosūta Jūs uz PET/CT, lai iegūtu visprecīzāko vizuālās diagnostikas slēdzienu. Pamatojoties uz izmeklējuma rezultātiem un radiologa slēdzienu, viņš nosaka turpmāko ārstēšanu. PET/CT diagnostikā tiek izmantotas visprogresīvākās tehnoloģijas, savukārt rezultātu analīze un interpretācija ir atkarīga no radiologa spējām. Rezultātu interpretāciju var ietekmēt daudzi mainīgie faktori – radiologa profesionalitāte, pieredzes līmenis, darba noslodze, nogurums u.c. cilvēciskie faktori. PET/CT otrais viedoklis nodrošina Jūsu izmeklējuma interpretācijas precizitāti un, samazina medicīniskās kļūdas risku. Otrs viedoklis var apstiprināt Jūsu pašreizējo diagnozi vai sniegt papildu informāciju, kas būtiski ietekmēs Jūsu ārstēšanas efektivitāti. Tas sniegs Jums pārliecību, ka Jums tiks piedāvāta vispiemērotākā ārstēšana.
Vai man ir nepieciešams PET/CT otrais viedoklis?
PET/CT otrais viedoklis ir īpaši svarīgs komplicētos un strīdīgos gadījumos, kad precīza slēdziena sagatavošana prasa augsta līmeņa prasmes radioloģijā, un, kad neprecīza diagnostika var rezultēties invazīvu un neatgriezenisku ārstēšanas metožu izmantošanā, kas var būt, nav vajadzīgas vai var izrādīties neefektīvas. Dažreiz ārsti var pārvērtēt vai pietiekami nenovērtēt Jūsu stāvokli. Kādos gadījumos ir svarīgi saņemt otru atzinumu: Jūs vai jūsu ārsts apšaubāt pētījuma rezultātus. Ja jums ir bažas par savu diagnozi un ārstēšanas plānu. Ja jūtat, ka jūsu stāvoklis no ārstēšanas, kuru saņemat, pamatojoties uz PET / CT sākotnējo secinājumu, neuzlabojas. Tika radies jautājums par nepieciešamību pēc ķirurģiskas iejaukšanās. Ir vērts atzīmēt, ka Jūs esat ieguldījis zināmus finansiālus un laika resursus, lai veiktu PET/CT diagnostiku, neliels ieguldījums otrā viedokļa saņemšanā palīdzēs jums pārliecināties diagnozes precizitātē.
Pacienta aktīvā iesaiste vēža ārstēšanā
Mēs ticam, ka Jums kā pacientam ir aktīvi jāpiedalās Jūsu ārstēšanas procesā. Kad runa ir par Jūsu veselību, pārliecība un izpratne par Jūsu stāvokli un esošajām iespējām ir nozīmīgs solis ceļā uz labākā risinājuma rašanu. PET/CT otrā viedokļa iegūšana nenozīmē, ka Jūs apšaubāt sava ārsta kompetenci, bet gan to, ka esat gatavs aktīvi piedalīties savā atveseļošanās procesā.
kā saņemt otro viedokli?

1 aizpildiet pieteikuma formu

Augšupielādējiet izmeklējuma rezultātus (attēlus) DICOM formātā (.dcm faila paplašinājums), kā arī citus relevantos datus: izmeklējumu slēdzienus, anamnēzi, informāciju par veikto ārstēšanu. Varat nosūtīt to arī pa e-pastu vai CD pa pastu.

2 veiciet maksājumu

Tiklīdz saņemsim Jūsu pieteikumu, 24 stundu laikā (darba dienās) nosūtīsim jums apstiprinājuma e-pastu ar pievienotu rēķinu. Maksājuma veikšanai izmantojiet bankas pārskaitījumu.

3 saņemiet rezultātus 1-5 darba dienu laikā

Tiklīdz mēs saņemsim Jūsu izmeklējuma rezultātus un maksājumu, klīnikas vadošais radiologs novērtēs Jūsu sniegto informāciju un klīniskos dokumentus. Speciālists sagatavos detalizētu, neatkarību PET/CT slēdzienu, kas Jums tiek nosūtīti pa e-pastu .pdf formātā 5 darba dienu laikā. Mēs komentēsim veiktās diagnostikas kvalitāti un ieteiksim to atkārtot, ja kvalitāte nebūs atbilstoša prasībām. Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu slēdzienu, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu.
Aizpildiet pieteikuma formu
Pievienot datnes

Sazinieties ar mums

Jautājumu gadījumā, sazināties ar mūsu klientu atbalsta centru.
Mūsu speciālists atbildēs, cik vien ātri iespējams, bet ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās).

Nukleāras Medicinās Klīnikas Logotips
© Rīgas Stradiņa universitātes Nukleārās medicīnas klīnika